تلویزیون های شهری – ویدئووال

به نمایشگرهای بزرگی که در شهرها به منظور تبلیغات یا اطلاع رسانی نصب میشوند ، تلویزیون شهری یا به انگلیسی urban TV یا outdoor display گفته میشود. این نمایشگرها در ابعاد مختلف با استانداردهای پخش متفاوتی نصب و اجرا میشوند. از خصوصیات این نمایشگرهای غول پیکر ، نمایش تصویر در روز یا اصطلاحا روز دید بودن و مقاوم در برابر برف و باران است.

ویدئووال نوعی نمایشگر بزرگ داخل سالن است که از لحاظ کیفیت تصویر از تلویزیون های شهری بسیار بهتر است اما مقاومتشان در مقابل سرما و گرما و بارش برف و باران کمتر است. شدت نور ویدئووال ها یا اصطلاحا تلویزیون های داخل سالن ، از تلویزیون های شهری بسیار کمتر است. همیشه خرید یک ویدئووال شاید به صرفه نباشد ، در این صورت بهتر است یک ویدئووال چند متر مربعی اجاره کنید.امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و ماژولار شدن این نمایشگرها ، در همه ی شهرهای بزرگ کوچک میتوان چند تلویزیون شهری دید.

تلویزیون شهری

ماژول چیست ؟

نمایشگرهای بزرگ از قطعات کوچکی به نام ماژول که معمولا در ابعاد 32 در 16 سانت وجود دارند تشکیل میشوند. کیفیت هر تلویزیون با توجه به تعداد پیکسلی که در این ماژول ها چیده میشود ، متفاوت میشوند. بعضی از این ماژولها دارای 512 پیکسل یا 1024 یا بیشتر میباشند. در اینجا میتوانید فیلم چگونگی ساخت این ماژولها را ببینید.

برای خرید یک نمایشگر میبایست به نکات مهمی توجه داشت و جواب این سوالات را بدانیم. برای مثال فاصله نزدیک ترین بیننده و دورترین بیننده چند متر است؟ محل نصب نمایشگر در چه زاویه ای نسبت به خورشید قراردارد؟ شهری که تلویزیون در آن نصب میشود چه آب و هوایی دارد؟ هدف از نصب نمایشگر چیست. معمولا چه محتوایی نمایش داده میشود؟ اینها مهمترین سوالات در مورد خرید یک نمایشگر است.

ماژول تلویزیون شهری

گروه مهندسی نورگستران

گروه مهندسی نورگستران با بیش از 11 سال فعالیت در زمینه ساخت و اجرای تلویزیون شهری و نمایشگر بزرگ و اجاره ویدئووال ، با بهره گیری از نیروهای متخصص و کارآزموده در جهت رشد و بالندگی گام برداشته است. که این مهم را مدیون اعتماد و رضایت مندی مشتریان خود می داند.

نورگستران فعالیت خود را در سال 91 به صورت تخصصی در زمینه ساخت نمایشگرهای شهری یا تلویزیون شهری آغاز نمود. سپس با اضافه کردن تلویزیون های پرتابل یا رنتال ،در ضمینه اجاره نمایشگرهای بزرگ یا ویدئووال نیز فعالیت خود را گسترش داد. پس از آن با راه اندازی فروشگاه قطعات مرتبط با تلویزیون شهری و تابلوروان به توزیع کننده اصلی قطعات در میان همکاران فعال در زمینه نمایشگرهای شهری در شرق کشور تبدیل شد.

مشاوران گروه مهندسی نورگستران با بررسی تخصصی شرایط محل نصب تلویزیون ، سعی خواهند داشت بهترین و بهینه ترین پیشنهاد ممکن را به مشتریان گرامی ارائه دهند تا از هدر رفتن سرمایه شما جلوگیری شود.

گزیده ای از تلویزیون شهری و اجرای ویدئووال توسط نورگستران را مشاهده بفرمایید.