ویدئووال یا نمایشگر داخل سالن ساخت نورگستران

نمایشگرهایی که در داخل محیط های بسته مانند آمفی تئاترها، سالن همایش، تالار و سینما ها نصب میشود ویدئووال یا تلویزیون ایندور داخل سالن گفته میشود. نمایشگر های داخل سالن ها دو دسته هستند. یکی ویدئووال ال ای دی و دیگری ویدئو وال داتپیچ. در اینجا میتوانید توضیحات بیشتری در این مورد کسب کنید.

شدت نور (cd/m2) :

به شدت نور نمایشگر در متر مربع گویند. برای نمایشگرهای بیرونی ( Outdoor) از 4000cd تا 8000cd و برای نمایشگـرهای داخلی (Indoor)  از 1000cd تا 1800cd متفاوت می باشد.

شدت نور تلویزیون شهری

برد کنترولر نمایشگر :

نمایشگرها برای نمایش تصویر به بردی نیاز دارند که مانند کارت گرافیک یک کامپیوتر عمل میکنند. این بردها در انواع آفلاین (offline ) و آنلاین ( online ) میباشند. بردهای آفلاین (offline ) دارای حافظه داخلی میباشند ( حدودا 4 تا 8 گیگا بایت ) و بردهای آنلاین ( online ) حافظه داخلی ندارند. برد های آنلاین نمایشگر را دقیقا مانند یک مانیتور به یک کامپیوتر وابسته میکند. معمولا برای نمایشگرهای بزرگ ( بزرگتر از 4 متر مربع )از برد آنلاین استفاده میشود. نمایشگر های بزرگ به واسطه ی وسعت تصویر نیاز به حافظه زیادی دارند که بردهای کنترلر آفلاین دارای محدودیت حافظه و پردازنده میباشند. در بردهای آنلاین امکان نمایش زنده تصاویر دریافتی از دوربین ها یا تلویزیون وجود دارد در شرایطی که در بردهای آفلاین این امکان وجود ندارد.

تفاوت برد کنترولر آفلاین و آنلاین را در اینجا بخوانید.

اتصال برد آنلاین تلویزیون شهری

قیمت :

این نمایشگرها بسته به میزان تراکم پیکسلی، شدت نور و کیفیت قاب دارای طیف قیمتی مختلفی میباشند. برای هر متر مربع از حدود 25 میلیون تومان تا 70 میلیون تومان متفاوت است.

مستند ساخت تلویزیون های بزرگ