یکی از نمایشگرهای محبوب برگذار کنندگان رویدادهای مختلف تلویزیون Indoor است. تلویزیون ایندور را به تلویزیون‌های دیجیتال بزرگ که در فضای سرپوشیده مانند فروشگاه، مرکز خرید، فرودگاه، راه آهن، هتل، رستوران، کافی شاپ، ایستگاه مترو و اتوبوس استفاده می‌شود، نیز می‌گویند.

تلویزیون ایندور دارای نمایشگر LCD و LED است و می‌تواند تصاویر را با کیفیت و کنتراست بالا نمایش دهد. تلویزیون Indoor در رشته‌های مختلفی از جمله تبلیغات، آموزش، اطلاع رسانی و سرگرمی کاربرد دارد. شما می‌توانید از طریق کنترل از راه دور (نرم افزار مربوطه) تلویزیون ایندور را کنترل کنید و روزانه محتوای به روز و جدید را به مخاطبان خود نشان دهید.

اگر قصد دارید خودتان بخش‌های مختلف تلویزیون شهری یا تابلو روان را سرهم بندی کنید و آن را بسازید، با گرفتن مشاوره درست و صحیح می‌توانید بهترین قطعات تابلو روان و تلویزیون شهری را انتخاب کنید تا دچار مشکلات احتمالی نشوید؛ به این منظور می‌توانید برای دریافت قیمت تلویزیون ایندور و همچنین سفارش ساخت آن با مناسبترین قیمت و کیفیت بالا با کارشناسان ما در نورگستران تماس بگیرید.

تصویر نمایشگر داخل سالن

نکات مهم خرید تلویزیون Indoor 

در هنگام خرید تلویزیون ایندور باید نکاتی از جمله اندازه صفحه نمایش، کیفیت تصویر، میزان روشنایی و کنتراست آن توجه کنید تا بتوانید انتخاب درستی داشته باشید.

قبل از خرید نمایشگر ایندور مشخص کنید که از آن چه انتظاری دارید؟ ممکن است شما نمایشگر برای محیط باز نیاز داشته باشید که در این موقعیت بهترین انتخاب برای شما  تلویزیون شهری اوتدور است؛ چون به دلیل جنس بدنه مقاوم هستند و می‌توانند در برابر رطوبت و تغییرات آب و هوایی (گرما و سرما) مقاومت کند. 

برای خرید تلویزیون شهری آگاهی کامل و اطلاعات به روز داشته باشید تا بتوانید بهترین خرید را داشته باشید برای اطلاعات کامل از تلویزیون شهری از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید. 

تصویر تلویزیون Indoor

قیمت تلویزیون ایندور

قیمت تلویزیون ایندور با توجه به ابعاد، دات پیچ ماژول و کیفیت قطعاتی مصرفی متفاوت است. تلویزیون ایندور در رزولوشن‌های مختلفی تولید می‌شود که تاثیر بالایی بر روی کیفیت تصاویر می‌گذارد.

عواملی که بر روی قیمت تلویزیون Indoor تاثیر می‌گذارد:

۱ – جنس فریم و ابعاد آن

یکی از مهم‌ترین قطعات که بر قیمت تلویزیون ایندور تاثیر می‌گذارد، فریم تلویزیون Indoor است. جنس فریم باید از ورق گالوانیزه ضد زنگ و دارای ضخامت ورق مناسبی باشد.

۲ – برد کنترل

برد کنترل‌ها تنوع بالایی دارند و بر روی نرخ نوسازی و رفرش ریت تصویر تاثیر می‌گذارد.

۳- ماژول تلویزیون ایندور

انتخاب درست و مناسب ماژول تلویزیون ایندور که دارای استاندارد و با گارانتی ساخت است بسیار واجب و مهم است.

۴. کیفیت تصویر و رزولوشن

هر چه رزولوشن تلویزیون ایندور بیشتر باشد، تصاویر را با کیفیت بالاتری پخش می‌کندکه این مورد تاثیر مستقیمی بر روی قیمت تلویزیون ایندور دارد. 

۶- سیم‌های رابط مناسب

استفاده از سر سیم‌های مناسب (کابلشو) با شدت جریان عبوری مورد نیاز در تلویزیون ایندور، یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت تلویزیون Indoor است.

۹- گارانتی معتبر و ضمانت نامه

تلویزیون ایندور شما باید حتما گارانتی معتبر و تایید شده از وزارت اتحادیه را داشته باشد.