برخی افراد تلویزیون شهری را با تلویزیون شهری رنتال اشتباه می‌کنند که در این میان اشاره می‌کنیم به اینکه به نمایشگرهای بزرگ قابل حمل که در شهرها به منظور تبلیغات یا اطلاع رسانی نصب می‌شوند؛ تلویزیون شهری رنتال گفته می‌شود. این نمایشگرها در ابعاد مختلف با استانداردهای پخش متفاوتی نصب و اجرا می‌شوند. 

تلوزیون شهری رنتال

تلویزیون شهری رنتال از گروه مهندسی نورگستران 

برای تهیه تلویزیون شهری رنتال در ابتدا باید به چندین موارد توجه کنید تا تجربه خوبی از خرید کردن داشته باشید. اولین و مهم‌ترین موردی که باید توجه کرد معتبر بودن فروشگاهی است که قصد خرید و یا اجاره تلویزیون شهری را دارید که در این موقعیت ما با گارانتی که در اختیار مخاطبان خود قرار می‌دهیم، این اطمینان را ایجاد می‌کنیم.

یکی از خصوصیات بارز این نمایشگرهای غول پیکر، نمایش تصویر در روز یا اصطلاحا روز دید بودن و مقاوم در برابر برف و باران است.

توجه داشته باشید که تلویزیون شهری رنتال از موارد زیر تشکیل شده است:

  • هاردکیس
  •  پنل تی وی
  • لوازم جانبی

هاردکیس یک جعبه فلزی است که حمل و نقل را آسان و سلامت پنل‌ها را در برابر ضربه‌های احتمالی تضمین می‌کند. این پنل‌ها از طریق تجهیزات جانبی به یکدیگر متصل می‌شوند و در نهایت یک تلویزیون شهری رنتال با کیفیت با وضوح بالا را ایجاد می‌کنند.

در ضمن برای انتقال تصاویر زیبا و جذاب به این صفحه نمایش نیاز به نصب نرم افزار HD PLAYER دارید که می‌توانید فایل نصب و آموزش نرم افزار را از پشتیبانی نورگستران دریافت کنید.

تلوزیون شهری رنتال

قیمت تلویزیون شهری رنتال 

تلویزیون‌های رنتال در هر فضایی که مد نظر دارید یک انتخاب ایده‌آل برای برگزارکنندگان رویداد‌های مختلف است که بودجه محدودی دارند، اما می‌خواهند عملکرد عالی داشته باشند این واقعیت که تلویزیون‌های رنتال به راحتی نصب می‌شوند باعث شده است که طرفداران بیشتری داشته باشد.

توجه داشته باشید که عوامل مختلفی روی قیمت تلویزیون‌های شهری رنتال تاثیرگذار هستند. از جمله این عوامل می‌توان به وضوح تصویر، ابعاد پنل نمایشگر، برند تولیدکننده و نرخ ارز اشاره کرد. این امر طبیعی است که با افزایش وضوح، روشنایی و کیفیت پنل این نمایشگر، قیمت آن نیز افزایش پیدا می‌کند؛ همچنین محصولات برندهای برتر نیز قیمت بالاتری نسبت به محصولات برندهای معمولی دارند. گروه مهندسی نورگستران تلویزیون شهری رنتال را با قیمت مناسب عرضه بازار کرده است. 

گروه مهندسی نورگستران (ارائه دهنده محصولات تلویزیون شهری رنتال)

گروه مهندسی نورگستران با بیش از 11 سال فعالیت در زمینه ساخت و اجرای تلویزیون شهری رنتال و نمایشگر بزرگ و ویدئووال ، با بهره گیری از نیروهای متخصص و کارآزموده در جهت رشد و بالندگی گام برداشته است که این را مدیون اعتماد و رضایت‌مندی مشتریان خود می‌داند.

مشاوران گروه مهندسی نورگستران با بررسی تخصصی شرایط محل نصب تلویزیون ، سعی خواهند داشت بهترین و بهینه ترین پیشنهاد ممکن را به مشتریان گرامی ارائه دهند تا از هدر رفتن سرمایه شما جلوگیری شود.