ویدئووال ساخت نورگستران

در گروه مهندسی نورگستران که ارائه دهنده تخصصی تلویزیون شهری هستند انواع نمایشگرهای دیگر مانند ویدئووال نیز تولید می‌شود که در داخل محیط های بسته مانند آمفی تئاترها، سالن همایش، تالار و سینما ها نصب میشود. ویدیووال یا همان نمایشگر های داخل سالن ها دو دسته هستند. یکی ویدئووال ال ای دی و دیگری ویدئو وال داتپیچ. در اینجا میتوانید توضیحات بیشتری در این مورد کسب کنید.

شدت نور (cd/m2) :

به شدت نور نمایشگر در متر مربع گویند. برای نمایشگرهای بیرونی ( Outdoor) از 4000cd تا 8000cd و برای نمایشگـرهای داخلی (Indoor)  از 1000cd تا 1800cd متفاوت می باشد.

امکان نمایش همزمان چندین محتوا از طریق ویدئووال

ویدئووال مجموعه‌ای از نمایشگرهاست که با قرارگیری در کنار هم به صورت کاملا هماهنگ تصویر یکپارچه‌ای را ارائه می‌دهند. البته دقت داشته باشید که این نمایشگرها قابلیت نمایش تصاویر تکی را نیز دارند.

ویدئووال‌ها از کیفیت تصویر بالایی برخوردارند و تجربه بی‌نظیری از کیفیت تصاویر را به بیننده القا می‌کنند.

علاوه بر آن این محصول قابلیت اتصال به اینترنت را نیز در کارنامه خود دارد و به مخاطبان این امکان را می‌دهد تا به محتوا آنلاین دسترسی داشته باشد.

خرید ویدئووال از مجموعه نورگستران 

خرید ویدئووال از مجموعه نورگستران بسیار ساده است و شما می‌توانید تنها با چند کلیک ساده و در کوتاه‌ترین زمان ویدئووال را از مجموعه معتبر نورگستران خریداری کنید.

ارائه محصولاتی همچون ویدئووال با بالاترین کیفیت اصلی‌ترین هدف مجموعه نورگستران است؛ پس شما می‌توانید با خیالی آسوده محصولات مختلفی مانند ویدئووال و تابلو روان را با تضمین اصالت خریداری کنید.

در هنگام خرید ویدئووال لازم است به مواردی مانند کیفیت تصویر، کیفیت صدا و اتصال آن به اینترنت توجه داشته باشید.

قیمت ویدئووال

قیمت ویدئووال به عوامل مختلفی بستگی دارد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به عوامل زیر اشاره کرد.

  • کیفیت ویدئووال

ویدئووال‌هایی که از کیفیت بالاتری برخوردارند و یا دارای قابلیت‌های پیشرفته مانند اتصال به اینترنت هستن قیمت بیشتری دارند.

  • ابعاد و اندازه

ابعاد و اندازه ویدئووال نیز به طور مستقیم بر قیمت آن تاثیرگذار است؛ به طوریکه هرچه اندازه و ابعاد ویدئووال بزرگ‌تر باشد به طبع قیمت آن نیز بیشتر است.

  • برند سازنده

ویدئووال‌ها برندهای مختلفی دارند که این تفاوت برند می‌تواند در تفاوت قیمت آن‌ها اثرگذار باشد.

شدت نور تلویزیون شهری

برد کنترولر نمایشگر :

نمایشگرها برای نمایش تصویر به بردی نیاز دارند که مانند کارت گرافیک یک کامپیوتر عمل میکنند. این بردها در انواع آفلاین (offline ) و آنلاین ( online ) میباشند. بردهای آفلاین (offline ) دارای حافظه داخلی میباشند ( حدودا 4 تا 8 گیگا بایت ) و بردهای آنلاین ( online ) حافظه داخلی ندارند. برد های آنلاین نمایشگر را دقیقا مانند یک مانیتور به یک کامپیوتر وابسته میکند. معمولا برای نمایشگرهای بزرگ ( بزرگتر از 4 متر مربع )از برد آنلاین استفاده میشود. نمایشگر های بزرگ به واسطه ی وسعت تصویر نیاز به حافظه زیادی دارند که بردهای کنترلر آفلاین دارای محدودیت حافظه و پردازنده میباشند. در بردهای آنلاین امکان نمایش زنده تصاویر دریافتی از دوربین ها یا تلویزیون وجود دارد در شرایطی که در بردهای آفلاین این امکان وجود ندارد.

تفاوت برد کنترولر آفلاین و آنلاین را در اینجا بخوانید.

اتصال برد آنلاین تلویزیون شهری

قیمت :

این نمایشگرها بسته به میزان تراکم پیکسلی، شدت نور و کیفیت قاب دارای طیف قیمتی مختلفی میباشند. برای هر متر مربع از حدود 25 میلیون تومان تا 70 میلیون تومان متفاوت است.

مستند ساخت تلویزیون های بزرگ