احتمالا به یاد داشته باشید، در زمان‌های گذشته تبلیغات در سطح شهر استاتیک و ثابت و بر روی بنرها بود که توجه مخاطبان را به خود جذب نمی‌کرد؛ اما امروزه با ورود تلویزیون شهری اوتدور تبلیغات نیز پویا و دیجیتال شده که علاوه بر جذابیت بیشتر تبلیغات شما، ناخودآگاه توجه افراد هم به آن جلب می‌شود.

بهترین تلویزیون شهری برای محیط‌های روباز تلویزیون شهری اوتدور است. تلویزیون شهری اوتدور به تلویزیون‌های شهری ضد آب نیز معروف است؛ زیرا تلویزیون شهری Outdoor در برابر رطوبت و تغییرات دمایی شدید مقاوم است. برای همین در فضاهای روباز قابل استفاده‌اند و معمولا برای معابر شهری، خیابان، استادیوم، پارک و مراسماتی که در محیط باز برگزار می‌شود، مناسب است. اگر قصد خرید تلویزیون شهری را دارید با ما همراه باشید. 

در ساخت تلویزیون شهری outdoor از موادی مانند رزین‌های خاص ضد آب استفاده می‌شود. یکی از مزایای این تلویزیون‌های شهری اوتدور ضد ضربه بودن و بالا بودن طول عمر آن‌هاست. توجه داشته باشید که ماژول‌های تلویزیون شهری اوتدور به صورت LED است.

تلویزیون شهری فضای باز چه تفاوتی با تلویزیون شهری indoor دارند؟

به نمایشگرهایی که در فضای سرپوشیده استفاده می‌شود تلویزیون ایندور می‌گویند. این تلویزیون‌ها در برابر تغییرات آب و هوایی مقاومت زیادی ندارند و میزان کنتراست و رزولوشن آن‌ها برای محیط‌هایی مانند سالن همایش، مراکز تجاری و دیگر فضاهای سرپوشیده مناسب است.

تلویزیون شهری فضای باز علاوه بر مقاومت بالا در برابر گرما و سرما دارای رزولوشن و روشنایی سه برابر بیشتر از نمایشگرهای داخلی است. تلویزیون شهری outdoor به اصطلاح روز دید است و تا فاصله ۴۵۰ متر قابل دیدن است.

نکات خرید تلویزیون شهری اوتدور (فضای باز)

هنگام انتخاب و خرید تلویزیون شهری اوتدور، به محل نصب و مکان قرار گیری نمایشگر دقت کنید. انتخاب بهترین مکان نصب در عملکرد تلویزیون شهری outdoor تاثیر بالایی می‌گذارد و همچنین باعث افزایش طول عمر آن می‌شود.

در زمان خرید تلویزیون شهری اوتدور با به فاکتورهای زیر توجه داشته باشید:

  1. اعتبار برندی که از آن خرید می‌کنید.

2. تجربه و میزان رضایت مشتریان برندی که از آن خرید می‌کنید.

3. محلی که قرار است تلویزیون نصب شود.

4. گارانتی و اطمینان دادن فروشنده به شما از لحاظ کیفیت مصحول.

5. کیفیت قطعات تشکیل دهنده تلویزیون.

با گرفتن مشاوره درست و صحیح از پشتیبان‌های نورگستران می‌توانید  بهترین قطعات تابلو روان و تلویزیون شهری را انتخاب کنید، که دچار مشکلات احتمالی نشوید.

تلفن دفتر نورگستران : 05138929740
فروش : داخلی 1
پشتیبانی و فنی : داخلی 2

قیمت تلویزیون شهری اوتدور به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت تلویزیون شهری فضای باز بر اساس قطعات استفاده شده در نمایشگر متغیر است و بیشتر به نوع ماژول، پاور، پروسسور و برد کنترلر وابسته است. عوامل دیگری نیز بر قیمت تلویزیون شهری اوتدور تاثیر می‌گذارد؛ مانند ابعاد، مکان نصب، مدت زمان نمایش تصویر و رزولوشن وضوح نمایشگر. نمایشگرها با توجه به کیفیت تصویر و سایر امکانات دارای طیف قیمتی مختلفی هستند. قیمت حدودی برای هر متر مربع از 20 تا 50 میلیون تومان متفاوت است.

اگر شما هم برای تبلیغات کسب کار خود به دنبال نمایشگر هستید تلویزیون شهری اوتدور را به شما پیشنهاد می‌دهیم. همچنین شرکت‌های تبلیغاتی برای اطلاع از قیمت تلویزیون شهری outdoor و مشاوره در نوع و انتخاب مدل نمایشگرها می‌توانند با ما در نورگستران تماس بگیرند.

تفاوت تلویزیون شهری اوتدور و تابلو روان تمام رنگ :

به نمایشگرهایی که استاندارد پخش فیلم را داشته باشند ، تلویزیون شهری میگوییم. مثلا استاندارد 16به 9 یا 4 به 3. ولی تابلوروان تمام رنگ معمولا خارج از این استانداردها میباشد. از لحاظ فنی و قطعات استفاده شده بین تلویزیون شهری و تابلوهای تمام رنگ تفاوتی وجود ندارد. ولی از آنجا که در تابلوهای تمام رنگ استاندارد نمایش فیلم رعایت نمی شود و در آنها نمی توان یک فیلم معمولی با ابعاد استاندارد را بدون دفورمه شدن نمایش داد قاعدتا نمی توان آنها را جزو دسته تلویزیون ها قرارداد. برای نمونه تابلوهای LED کنار زمین فوتبال یا سردر مغازه ها را نمیتوان تلویزیون نامید. ولی اسکوربوردی که در یک ورزشگاه نصب شده باشد یک تلویزیون شهری میگوییم.

باکس ( محفظه نمایشگر ) :

در تلویزیون های شهـــری بیرونی و تابلو روان، باکــس نمایشگــر از اهمیت ویـــژه ای برخوردار است. برای بیشتر شــدن عمر نمایشگــر میبایست باکــس آن کاملا ضد آب، ضد زنگ (دارای رنگ کوره ای) و دارای تهــویه مناسب برای خــروج هوای داخل نمایشگر باشد.

شدت نور (cd/m2) :


به شدت نور نمایشگر در متر مربع گویند که برای نمایشگرهای بیرونی ( Outdoor) از 4000cd تا 8000cd و برای نمایشگــــرهای داخــلی (Indoor)  از 1000cd تا 1800cd متفاوت می باشد.

شدت نور تلویزیون شهری

برد کنترولر نمایشگر :

نمایشگرها برای نمایش فیلم و تصویر به بردی نیاز دارند که مانند کارت گرافیکی یک کامپیوتر عمل میکنند. این بردها در انواع آفلاین (Offline ) و آنلاین ( Online ) میباشند. بردهای آفلاین (Offline ) دارای حافظه داخلی میباشند ( حدودا 4 تا 8 گیگا بایت ) و بردهای آنلاین ( Online ) حافظه داخلی ندارند. این بردها باعث میشوند نمایشگر مانند یک مانیتور به یک کامپیوتر وابسته شود. معمولا برای نمایشگرهای بزرگ ( بزرگتر از 4 متر مربع )از برد آنلاین استفاده میشود. زیرا نمایشگر های بزرگ به واسطه ی وسعت تصویر نیاز به حافظه زیادی دارند که بردهای کنترلر آفلاین دارای محدودیت حافظه و پردازنده میباشند. ضمن اینکه در بردهای آنلاین امکان نمایش زنده تصاویر دریافتی از دوربین ها یا تلویزیون یا سایر ورودی ها وجود دارد. در صورتی که در بردهای آفلاین این امکان وجود ندارد. برای سوئیچ کردن بین ورودی های مختلف به تلویزیون های آنلاین از دستگاهی به نام ویدئوپروسسور استفاده میشود.

تفاوت برد کنترولر آفلاین و آنلاین را در اینجا بخوانید.

گروه مهندسی نورگستران بیش از 50 نمایشگر شهری بزرگ و صدها نمایشگر شهری متوسط در سطح کشور اجرا کرده است. ما مشتاقانه آماده ی همکاری با تمام مجموعه ها و ارگان ها هستیم. تلویزیون ها ی نورگستران با ضمانت نامه معتبر کتبی ارائه میشوند.

***مشتری گرامی ؛ شما بهترین مُبلِّغ ما خواهید بود***